סגל היחידה

מרגלית דרורי

מרגלית
גב'
מרגלית
דרורי
מנהלת
Margalitd@savion.huji.ac.il

את תאריי האקדמיים למדתי באוניברסיטה העברית: תואר "בוגר" בסוציולוגיה, תואר "מוסמך" בקרימינולוגיה. בתפקידיי הקודמים באוניברסיטה כיהנתי כסגן ראש האגף למינהל תלמידים וכמזכיר אקדמי לענייני הוראה של הפקולטה למדעי החברה. מאז 2013 מכהנת כמנהלת היחידה להוראה ולמידה.

 

רועי שנהר

תמונת רועי שנהר
פרופ'
רועי
שנהר
אחראי אקדמי לטכנולוגיות הוראה ממוחשבות
roy.shenhar@mail.huji.ac.il

פרופ' שנהר משמש כיו"ר ועדת ההיגוי של ההוראה הממוחשבת באוניברסיטה, שתפקידה לרכז את כל ההיבטים הקשורים לקידום ההוראה באוניברסיטה באמצעים ממוחשבים. מטרת הוועדה הוא לסייע בייזום ורכישה של טכנולוגיות הוראה, ולהגיע עד רמת המרצה במאמצי ההטמעה כדי לקדם את השימוש בפדגוגיות הוראה מתקדמות.

מיכל רמות

מיכל רמות
ד"ר
מיכל
רמות
ראש היחידה להוראה מקוונת
Michal.ramot1@mail.huji.ac.il

הצטרפתי ליה"ל ב-2013, לאחר כמה שנים של מחקר בתחום מדעי החיים: במעבדה הארצית לנגיפים, במעבדה לחקר הסרטן ולבסוף במעבדה לאקולוגיה ימית באוניברסיטת בר-אילן. בנוסף לשלושה תארים בתחום הביולוגיה ומחקר פוסט דוקטורט, סיימתי לימודי תעודה בהדרכה והנחייה בהכשרת מורים ממכון מופ"ת.

לילך לוי

לילך
גב'
לילך
לוי
צלמת ועורכת
lilach.levi1@mail.huji.ac.il

עורכת וידאו ראשית, צלמת וידאו - הצטרפתי ליה"ל בשנת 2020 לאחר כמה שנים שבהן ערכתי קורסים מקוונים במגוון תחומים במכללות ואוניברסיטאות. בוגרת בצלאל במחלקה לאמנויות המסך ב- 2017. בעלת ניסיון בבימוי, צילום ועריכה בתחומים של קולנוע נסיוני, דוקומנטרי, וידאו ארט וסרטים קצרים.

נמרוד שתיל

nimrod_shatil.jpg
מר
נמרוד
שתיל
מעצב למידה, הוראה מקוונת
nimrodshat@savion.huji.ac.il

מעצב למידה מקוונת - הצטרפתי ליחידה בשנת 2021. יש לי ניסיון רב בתחום עיצוב הלמידה. במסגרת תפקידי אני מסייע בפיתוח קורסים מקוונים במודלים שונים כגון: קורסים מקוונים במלואם, קורסים היברידיים (הכוללים שיעורים מקוונים ומפגשים פרונטליים) קורסי MOOC ועוד.